top of page

OUR TEACHERS AND CLASSES

IMG_0743.jpg

Ірина Миронова

Вчитель української мови

Мабуть, у кожної людини є справа для душі, котру вона робить залюбки, з легкістю і жагою. Для мене такою справою завжди було вчителювання. Я - вчитель за покликом серця. Мій професійний шлях розпочався в Україні, де я 15 років викладала в університеті для дорослих студентів (Івано-Франківськ, ІФНТУНГ), а після переїзду до Сполучених Штатів, продовжила освітню діяльність у  Школі вихідного дня, навчаючи діток української мови та розвитку зв'язного мовлення. 

Для мене, як мами, що живе за кордоном, дуже важливо виплекати у свого молодшого сина любов до рідної мови, навчити спілкуватися нею, читати, писати, співати, пам'ятати нашу культуру, історію, традиції. Тому й бачу своїм покликанням навчати тутешніх діток нашої чудової мови. Залежно від віку учнів, я готую різні програми занять. Для молодших учнів це розвивальні заняття із застосуванням ігрових методик, де навчання грамоти переплітається з елементами загального розвитку. Для старших учнів - більш класична програма, яка диференціюється залежно від віку дітей, із акцентом на читанні, обговоренні, розвитку навичок письма і таким чином, зв'язного мовлення. Я намагаюся включати в свої заняття елементи гри, співанки, руханки, також на уроках ми ліпимо з пластиліну, малюємо, співаємо. Вважаю, що для збереження рідної мови найважливіше - це створити середовище вільного спілкування нею. 

IMG_0744.jpg

Жанна

Art Teacher

Привіт! Моє ім’я Жанна і я з України. Проживаю в США зі своїм сином та чоловіком не повних три роки. Hapoдилась і виросла у Івано-Франківську, де навчалася у школі з художнім нахилом та мріяла про професію вчителя з художнього мистецтва. Проте, життя все розставило на свої місця ,і я стала економістом, хоча завжди горіла іскра до малювання.
І ось тепер ...збулася моя давня мрія дитинства та юності - вчитель з малювання!
Я люблю діток та їхнє бачення світу, коли вони малюють- вони відкривають себе та свої фантазії. Мені дуже подобається навчати їх чомусь новому та цікавому! Всі уроки проходять у грайливому та довільному форматі, так як художник - це творча та вільна особистість.
Надіюсь, що цей навчальний рік буде ще цікавішим та плідним на нових митців! Прикладу для цього всі свої зусилля та вміння! Чекаю з нетерпінням на нашу зустріч!

Perfect365_1659496626021.jpg

Jacob Menard

Programming 

     I am Jacob Menard, a lifelong learner at heart. I was born in Massachusetts into a large family. I love to learn new things and since I was a young boy I've loved teaching my younger siblings reading, math, and science.
     I enjoy interacting with children and like to keep the environment educational and fun. 
     I've served six years in the naval branch of the US military of which I worked on a nuclear reactor of a naval carrier. 
     I currently build manufacturing equipment for companies. I have worked in the food and beverage, golf ball, writing utensil and auto parts manufacturing industries. I gradually started to work from mechanical, to electrical, to programing and automation of these machines.
      My first programing class was in high school. I have since learned programing languages at college, work, and on my own.
       I want to teach a language known as Python to my pupils. It is a user-friendly language that is widely used these days in simple home automation, home projects and hobbies such as drones, cars and similar toys. 
    Our kids hunger for ideas and activities that excite them or bring some meaningful connection to the world in which they live. 
    My students will start the basics of object oriented programing and gain the knowledge and value of a language that allows them to peer into the possibilities of what programing does for our world.
     Programing class is an excellent opportunity for kids to not only learn something useful for today but to take vital lessons along with them in the journey of their lives.

IMG_0747.jpg

Альона

Ukrainian as Second Language Teacher

Вітаю! Мене звуть Альона. 
Навчалася в університеті на вчителя англійської та української мов та літератур, маю вищу педагогічну освіту. Дуже люблю дітей та працюю з ними з 2013 року. 
Легко знаходжу спільну мову, вмію та знаю як залучити дитину до навчання. Люблю використовувати цікаві, прості ігри для засвоєння матеріалу. 
До кожного учня маю свій індивідуальний підхід. 
З дітками вчимо мову в ігровій формі. На заняттях використовую різноманітні захоплюючі ігри розвитку уважності, пам'яті, уяви, креативності дитячого мислення, а також відео, аудіо матеріали. 
Навчаю дітлахів отримувати задоволення від нових цікавих знань. Створюю дружню, невимушену атмосферу, щоб учні могли почуватися вільно, мали змогу творчо та активно реалізовуватись. 
Працюю з дітками різної вікової категорії. 
Із задоволенням підтримую зв'язок із батьками. 
Я прихильниця лише позитивної, дружньої, креативної та творчої атмосфери. 
З нетерпінням чекаю на зустріч з моїми майбутніми учнями!

IMG_0748.jpg

Олександра Горунович (Леся Скрипка)

Рукоділля

Народний майстер декоративно-ужиткового мистецтва України 
Олександра Горунович (Леся Скрипка).
Лялька-мотанка, вишивка, в'язання гачком і спицями,  валяння, виготовлення традиційних українських прикрас та інші види рукоділля. 
Якщо ваша дитина марить всім цим, шиє  чи в'яже одяг для своїх ляльок,  любить нанизувати намистини для браслетів , вишиває або хоче це спробувати робити то я з великою радістю чекаю її в своєму класі.

IMG_0752.jpg

Олександра Горунович (Леся Скрипка)

Violin Teacher

ТІЛЬКИ СКРИПКА ВМІЄ РОЗМОВЛЯТИ ЯК ЛЮДИНА І СПІВАТИ ЯК ПТАШКА! ГРАТИ НА СКРИПЦІ МОЖЕ КОЖЕН.

Вже 30 років я навчаю дітей грі на скрипці.
Гра на скрипці розвиває математичні здібності, логічне мислення і мову. Дитині доводиться просторово мислити, затискаючи струни пальчиками в потрібних місцях, маніпулювати абстрактними звуковими фігурами, запам'ятовуючи нотний текст. Заняття музикою розвивають почуття прекрасного. Те, що не можна помацати або купити за гроші. Вважаю, що дітей обов'язково потрібно вчити грі на музичних інструментах. Не обов'язково робити зі своєї дитини професійного музиканта, проте володіти грою на музичному інструменті - це крок в сторону всебічного розвитку вашого малюка.

image_50431745.JPG

Олександра Горунович (Леся Скрипка)

Українська народна музика
Ukrainian folk music

Українська музична культура має багату історію. Національну спадщину української народної музики становлять народні пісенні традиції та обряди, неповторні мелодії народних танців, шедеври інструментальної музики.
Найбільшим скарбом української народної музики є народна пісня.
На моєму курсі діти будуть вивчати музичну грамоту,  розвивати почуття ритму, танцювати, водити гаївки, освоювати вокал.

IMG_1188.jpg

Roxana Bondarchuk

Folk Dance Teacher

Ms Roxana began dancing at the age of six. She has extensive training in a variety of dance, including Character, Ballet, Jazz and Contemporary. Ms Roxana is really excited about the Ukrainian character dance. She believes it helps to stay true to your roots. 

Ms Roxana has taught at two studios within the New York Greater area and has owned a dance school in Jersey City. Also she performed as a soloist in the Ukrainian Dance Ensemble Nadia located in New Jersey. She loves to share her passion for Ukrainian dance with her students and wants to ensure that her little dancers are always comfortable, encouraged and motivated.

IMG_1189.jpg

Людмила Шамарова

Вчитель Історії України

Історії України

bottom of page